Kontrat Kumaşlar

Özellikle otel ve ofislerde kullanılan yanmaz kumaşlarda dünya markası olan TREVİRA İplik Üreticisinin Türkiye’deki 1 numaralı , dünyada ise Gold Member olan ilk 5 tüketicisinden biriyiz. Trevira Polyester esaslı olup bu iplikten, ipek – keten – yün – pamuk görünümlü kumaşlar üreterek bu anlamda en geniş koleksiyona sahibiz.

Yeni dönemde dünya piyasalarından edindiğimiz birikimimizi ülkemizde özellikle otel sektöründe daha fazla değerlendirmek istiyoruz.

Ürün çeşitliliğimizi kullanarak Vanelli markamızla otel dekorasyonu konusunda ülkemizde ve çevre ülkelerde faaliyetlerimizi arttırmak istiyoruz. Koleksiyonumuz döşemelik, perdelik, perde ve baskılı kumaşlardan gelen tüm talepleri karşılamaktadır. Projeler için numune hizmeti dahil olmak üzere kendi tasarımlarımızı ve fikirlerimizi geliştirebiliriz. Kanıtlanmış ve test edilmiş proje yönetimi ve  M1, Trevira’dan B1, Modul B, IMO için Modul D gibi belgeleri sağlayabiliyoruz. Projenizi etkin bir şekilde, zamanında ve beklenen kalite standartlarınızda tamamlayabiliyruz. Vanelli farklı terbiyelerdeki kumaşları, güç tutuşur, anti-bakteriyel, leke-yağ itici, black out gibi kumaşlarıda bünyesinde bulunduruyor. Teknik ve detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz daima hizmetinizdedir.

Otel ve benzeri işletmelerin tüm tekstil ihtiyaçlarını en kaliteli ve hızlı şekilde karşılamaya talibiz.