Trevira Cs

Trevira CS Gold Üyesiyiz...

Özellikle otel ve ofislerde kullanılan yanmaz kumaşlarda dünya markası olan TREVİRA İplik Üreticisinin Türkiye’deki 1 numaralı , dünyada ise Gold Member olan ilk 5 tüketicisinden biriyiz.Trevira Polyester esaslı olup bu iplikten , ipek – keten – yün – pamuk görünümlü kumaşlar üreterek görünüm & tutumdan hiçbir ödün vermeden güzel bir Trevira CS ürün grubu geliştirmiştir.Trevira CS geç tutuşur kumaşları Vanelli koleksiyonlarında önemli bir paya sahiptir.Standart olarak tüm Trevira CS ürünleri en sıkı yanmazlık gerekliliklerini karşılamaktadır.

Yeni dönemde dünya piyasalarından edindiğimiz birikimimizi ülkemizde özellikle otel sektöründe daha fazla değerlendirmek istiyoruz.

Ürün çeşitliliğimizi kullanarak Vanelli markamızla otel dekorasyonu konusunda ülkemizde ve çevre ülkelerde faaliyetlerimizi arttırmak istiyoruz. Koleksiyonumuz döşemelik, perdelik, perde ve baskılı kumaşlardan gelen tüm talepleri karşılamaktadır.

Vanelli’nin Trevira CS desenlerinden ve kalitelerinden ince şeffaf kumaşlardan döşemeliklere, perdelik kumaşlardan baskıya kadar uzanan çeşitli koleksiyonları mevcuttur.  Konaklama, sağlık ve ticari tesisler için endüstri standartlarını karşılayan üstün özelliklere sahip dokuma ürünler ve baskılardan oluşan çok çeşitli ürünlerde sunulmaktadır.

Vanelli satış bölümü bu rekabetçi piyasadaki zorlukları aşmada uzmanlaşmıştır ve hedeflerinize ulaşmanız için size yardımcı olmaya hazırdır.Vanelli, en çekici ve yenilikçi Trevira CS ürünü için 2014 yılında Trevira’dan En İyi Trevira ürünü ödülünü almıştır.

Trevira CS Club kurulduğundan bu yana  Vanelli  altın üyesi ve tek türk üreticisidir.