Haber & Medya

20.10.2017

Vanelli EVTEKS’te gururumuz oldu

Her sene olduğu gibi bu sene de Vanelli Concept ve Vanelli standları ile Türkiye'nin en kapsamlı ve prestijli tekstil fuarı olan EVTEKS 2017 Fuarı’na katıldık.

16-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve ev tekstili alanında en yeni trend ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu EVTEKS’e, 2 stand ile katılım gösteren Vanelli,  bu yıl da ziyaretçilerinin gözdesi oldu.

Ziyaretçilerinin çoğunluğunun ithalatçılar, toptancılar, mümessil firmalar, perakendeciler, mimarlar ve tasarımcıların oluşturduğu fuarda, kalite, desen ve renk çeşitliliğine verilen önemin fiyatın önüne geçtiğini gördük.

Kreatif bakış açışımızı yansıtan geleneksel çizgi ve baskılarla harmanladığımız koleksiyonlarımızı müşterilerimizin beğenisine sunarken, müşterilerimizden ürünlerimizin çarpıcı renk ve desenlerine yönelik olumlu geri dönüşler aldık.

EVTEKS’te koleksiyonlarımıza gösterilen ilgi, bizleri daha iyisini yapmak noktasında cesaretlendirmekle kalmadı aynı zamanda geleceğe dönük hedeflerimizin çıtasını da yüksek tuttu.

Yaratıcı olmak ve olmayanı yapmak felsefemizden aldığımız ilhamla gelecek yıllarda da, Türkiye’de ve dünyada en iyi markaların beğenisini kazanan birbirinden güzel tasarımlarla insanların hayatlarına dokunurken, ülkemiz ve toplumumuz için katma değer yaratmayı amaçlıyoruz.

 

 


<< Geri Dön